img
img
Gemi Turları İle Seyahat

20.06.2021

Gemi Turları İle Seyahat

Gemi turları ile Avrupa’yı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Dünyanın en lüks gemi firması Crystal River Cruises, şimdi seyahat keşiflerine yeni bir soluk getiriyor. Avrupa’nın keşfedilesi yerlerini, lüks gemi turları ve benzersiz bir nehir yolculuğu ile gezerken, yeni bir dünyaya merhaba diyeceksiniz. Eğer bu benzersiz keşif deneyiminin içerisinde yer almak istiyorsanız, Crystal River Cruises gemileri bünyesinde bulunan Ultra Lüks Crystal River gemileri ile farklı rotaların izinde aynı tutkuyu yaşamak için yola çıkıyoruz.

Gemi turları ile yolculuk yapmak demek büyük bir heyecan duymak, keşfetme tutkusunu hissetmek ve ‘acaba nasıl olur’ sorularını sormak demektir. İlk ikisini hiçbir zaman kaybetmemenizi önerir, son maddeye, yazımızla bir açıklık getirmek isteriz. Bizce gemi turları ile her gün başka bir limanda uyanmak, ülkeleri en güzel halleri ile seyir halinde izleyerek uykuya dalmak kadar güzeli yok. Üstelik buna bavul toplama derdinin de olmadığını ekleyebiliriz. Siz de bizimle aynı duyguları paylaşıyor ve gemi turları ile yolculuk yapmayı düşünüyorsanız bu kez biraz daha farklı, ayrıcalıklı bir gemi turu önerimiz var.

Crystal River Cruises nehir gemileri ile benzersiz bir seyahat için yola çıkıyoruz. Avrupa nehir gemileri arasında, tamamı balkonlu suite kabinlerden oluşan ve her suite için butler servisi bulunan nadir gemiler arasında yer alan Crystal River Cruises, 2 misafire 1 mürettebat anlayışıyla hizmet veriyor. Lüks ve geniş kabinler ile otel konforunda bir yolculuk imkanı taşıyan gemilerle seyahat ederken ülkeleri turistik bir gözle keşfetmek yerine daha lokal bir anlayışla gezeceksiniz.

Eğer tam olarak hafızanızda canlanmadıysa, size biraz daha yardımcı olması için Ultra Lüks Crystal River gemisinin neden ayrıcalıklı olduğundan bahsedelim;

– Özel Dizaynlı Kabinler: Özel dizaynı ile her kabinde butler, concierge ve housekeeping olmak üzere 3 ayrı görevlinin hizmet ettiği suite kabinler bu yolculuğu konforlu ve lüks kılıyor. Sizin adınıza her şeyin düşünüldüğü gemi turlarında geriye rüya gibi bir tatili yaşamak kalıyor.

– Michelin Yıldız Seviyesinde Mutfak: Dünyaca ünlü michelin yıldızlı restoranların standartlarında bir mutfağa sahip olan Ultra Lüks Crystal River gemilerinde dünya mutfaklarının lezzetleri yemeklerini tatma şansı bulacaksınız. Alanında başarılı olmuş şeflerin elinden yiyeceğiniz lezzetli yemeklerin tadı damağınızda kalacak.

– Jazz ve Opera Sanatçı Konserleri: Bir geminin içerisinde en fazla ne olabilir ki? Mesela muhteşem seslere sahip jazz ve opera sanatçılarının performansları… Evet, bir seyahati benzersiz bir keşif rotasına dönüştüren Ultra Lüks Crystal River gemilerinde jazz ve opera sanatçılarının unutulmaz performansına şahit olacaksınız.

– Bölgenin Tarihçi ve Akademisyenlerinden Anlatımlar: Lokal tarihçiler ve akademisyenlerin katıldığı tur ve seminerler ile yolculuk boyunca yeni bilgiler öğrenecek, bildiğiniz yerlere farklı bir gözle bakacaksınız.

– Daniele de Winter Monaco Spası: Dünyaca ünlü spa modeli olan DEW güzellik bakımına yeni bir soluk getirmiş; doğal karışımların, antioksidanların ve biyoaktif maddelerin yer aldığı içeriği ile cilt bakımında mucizeler yaratmayı başarmış bir sistem. Gemi turu seyahatiniz boyunca yararlanabileceğiniz hizmetlerden biri olan DEW spa uygulaması ile her günün sonunda yenileneceksiniz.

– Yoga ve Fitness Dersleri: Seyahatiniz boyunca keşiflerinize yoga ve fitness dersleri de eşlik etse fena olmaz mı? Günün yorgunluğunu atmak ve yeni bir güne dinç bir şekilde merhaba demek için size özel yoga ve fitness derslerinden de yararlanabileceksiniz.

– Kuru Temizleme, Bisiklet Kiralama, Wi-Fi Hizmetleri: Gemi içerisinde ihtiyaçlarımızı nasıl temin edeceğiz sorusu akıllara geldiyse, kuru temizlemeden bisiklet kiralamaya, ücretsiz wi-fi bağlantısından, gruplara özel Türkçe rehberlik hizmetlerinden de faydalanabileceksiniz.

– THY İle Uçuş ve Transfer Fırsatı: Gezimizi THY ile yapacağımız uçuş ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul gidiş / dönüş uçak biletine ek olarak hava limanı ve liman arası transferler de dahil oluyor.